Зимовий відпочинок в Карпатах

На зимові канікули весь бомонд та естети звично вирушають до наших снігових Карпат, по праву названих столицею зимового відпочинку. Краса цих місць не можна порівняти з іншими пейзажами. Влітку все зелено-зелено, а ось зима… Це справжня казка, в яку мріють потрапити тисячі українців та іноземців. Звичайно, багатьох туристів, які приїхали на зимовий відпочинок у Карпатах, непокоїть питання ціни. Ходять чутки, що це досить дороге місце для відпочинку. Тим більше, що саме взимку настає високий сезон і ціни виростають вдвічі. Здебільшого туристів турбує вартість добового проживання. Адже завжди хочеться більше грошей витратити на сувеніри для рідних, екскурсії та гірськолижні спуски, заощадивши при цьому та влаштовуючись недорого, але затишно та комфортно.

Відпочинок у Карпатах узимку — Буковель

У Карпатах завжди знайдеться місце для всіх. І тим, хто може дозволити собі розкішні апартаменти шале, і тим, хто надає перевагу недорогим комфортним номерам. Взяти, наприклад, елітний Буковель. До певної міри це не просто гірськолижна столиця України — це вже бренд. Тут безліч гірськолижних трас різної складності, у тому числі і для дітей, безліч підйомників, працюють лижні школи, ковзанка, пункти прокату гірськолижного та спортивного обладнання, а багато готелів відносяться до категорії 5 зірок. Тим не менш, відпочинок у Карпатах узимку Буковель запропонує провести як з усією широтою, так і скромніше, але не менш цікаво.

Зимові Карпати

Ми гарантуємо, що ви не забудете вашу відпустку. Зимові Карпати — це справжні пригоди для любителів екстріму та адреналіну. Тут можна покататися на лижах, снігокатах, сноубордах, а також у санях, запряжених кіньми, або ж на витягах, щоб з висоти пташиного польоту оцінити всю красу карпатських гір і лісів. Взимку тут можна влаштовувати святкування та театралізовані вистави в містечках, споруджених із справжнісінького льоду, влаштовувати новорічні гуляння в місцевих колибах, відомих своєю неповторною гуцульською кухнею. Безперечно, відпочинок у Карпатах взимку цього року обіцяє бути незабутнім.