Відпочинок в Карпатах весною і влітку

Починається літній відпочинок у Карпатах у квітні. З цього місяця і до вересня до Карпат приїжджають тисячі туристів, які мріють про те, щоб опинитися далеко від цивілізації і серед природи. І Карпати для цього підходять якнайкраще. Переваги цього курорту незаперечні: тут не розвинена промисловість, відносно невелика загазованість повітря, безліч культурних та архітектурних пам’яток, унікальні традиції та самобутня культура. Карпати — для поціновувачів естетики, мальовничості природи та активного відпочинку.

Відпочинок у Карпатах у травні та квітні

Карпати активно розвиваються. Тепер сюди можна приїхати не лише взимку, щоби покататися на лижах. Тепер до Карпат приїжджають і влітку. Інфраструктура курортних селищ пропонує різноманітні послуги для повноцінного та активного відпочинку. І щоб дізнатися, чим саме можна зайнятися у Карпатах, достатньо завітати до кількох сайтів. Інформації в Інтернеті достатньо для того, щоб спланувати свою відпустку максимально насичено та різноманітно. Наприклад, міні готель у Поляниці — Перлина Карпат запропонує вам безліч розваг: і кінні прогулянки, і прокат велосипедів, навіть поїздки на позашляховиках.

Почнемо із прогулянок. Біля карпатських готелів або пансіонатів постійно збираються групи туристів, які вирушають у подорож Карпатами. Це може бути і сходження на гори, і походи до гірських озер, і риболовля в гірських річках або просто пікнік з шашликами. Також збираються і «активніші» туристи для того, щоб зайнятися рафтингом, кінними прогулянками, прогулянками на велосипедах чи квадроциклах. У літній сезон у Карпатах часто-густо влаштовуються різноманітні конкурси з рафтингу чи гонки на велосипедах чи квадроциклах, тому ви завжди зможете підбадьорити публіку своїми вміннями.

Літній відпочинок у Карпатах

Заради справедливості варто відзначити, що пройде літній відпочинок у Карпатах недорого. Вже на початку березня ціни падають вдвічі, і до вересня можна не турбуватися про їх підвищення. Не варто вірити, що Карпати — це дороге задоволення і не кожному по кишені. Розвинена інфраструктура дозволить вам вибрати комфортний готель чи кемпінг, кафе з різноманітним меню, активно провести час.