Село Поляниця в Карпатах

Приїхавши на курорт Буковель, багато туристів цікавляться де зупинитися так, щоб не переплачувати за житло. Безперечно, і в Буковелі є доступні місця проживання, але все ж таки — це елітний курорт-бренд, на якому знайти недороге житло реально, але не для всіх туристів. І тут дуже до речі підходить курорт Поляниця — Буковель розташований до цього селища максимально близько, всього за 10 хвилин їзди.

Відпочинок у Поляниці

Село Поляниця Карпати бере на себе частину туристичного потоку Буковеля. Це не такий «курорт-гігант», як його сусід, але, на відміну від Буковеля, Поляниця пропонує своїм гостям скромне житло, умиротворений спокій та можливість безтурботно насолоджуватися відпочинком та мальовничими краєвидами. Тим більше, якщо вам потрібний готель виключно щоб переночувати, чому не заощадити на проживання та не витратити більше на відпочинок? Втім, здешевлення готелів у Поляниці не завадило організації чудової туристичної інфраструктури та гідного сервісу.

Тут є і необхідні магазини, і пункти прокату спортивного обладнання, колиби, і навіть безкоштовний Wi-Fi. Все це дозволяє цікаво та корисно провести свій відпочинок. Поляниця пропонує свої послуги цілорічно, тому ви зможете приїхати на відпочинок у Буковель у будь-який час.

Сьогодні для багатьох туристів відпочинок у Поляниці — це ще й можливість відпочити після довгого та активного дня у Буковелі. Адже саме тут є всі основні гірськолижні траси. Але якщо ви приїхали до Буковелю влітку, Поляниця зможе здивувати вас не менше. Сучасний сервіс допоможе організувати найбільш підходящий для вас варіант відпочинку, і ви геть-чисто забудете про інші карпатські курорти. Поляниця — це казка, яка тільки-но починає своє життя.