Holidays in the Ukrainian Carpathians

Сьогодні ми прагнемо знайти для відпочинку найбільш екологічно чисті та благополучні місця. В Україні є такі регіони, відвідати які і корисно, і цікаво, і навіть необхідно. Такий унікальний природний комплекс — українські Карпати. Саме тут можна насолодитися всім пишнотою незайманої природи. Велика краса гірських вершин, скелястих або порослих лісами, підкорює своєю гордою пишністю. Карпатські річки, бурхливі та стрімкі в горах, і спокійно течучі по долинах, радують чистотою та прозорістю вод. А як надзвичайно гарні лісові очі озер та стрімкі водоспади! І все це ви зможете побачити самі, і пережити чимало неповторних, сповнених захоплення хвилин, якщо виберете відпочинок в українських Карпатах.

Який час обрати для того, щоб відпочинок у Карпатах був максимально насиченим? На це питання вам ніхто не дасть однозначної відповіді. Адже багато залежить від індивідуальних інтересів, улюблених занять на відпочинку і того, яку пору року ви віддаєте перевагу. Мабуть, не менш важливо і те, з ким ви віддасте перевагу відправитися на відпочинок.

Доступний відпочинок в Карпатах

Можна сказати точно, що цілком виправдано сподівання на недорогий відпочинок у Карпатах. Різноманітність варіантів розміщення, їх кількість дозволяє заздалегідь визначитися, в якому саме готелі Буковелю чи готелі у сусідніх селищах ви зупинитеся.

Але є й універсальні варіанти. Саме таким є готель Perlyna Karpat (Перлина Карпат). У 3-поверховому котеджі вам пропонується на вибір 14 номерів різного класу: економ стандарт, стандарт, покращений стандарт, напівлюкс та люкс. Номери розраховані на двох, трьох та чотирьох осіб. Діє система знижок для груп та туроператорів. Можливе додаткове місце. А діти до 5 років приймаються безкоштовно — важлива перевага! Адже є ще такі готелі, де проживання з дітьми не передбачено. Сімейний відпочинок у горах Карпат

У готелі Perlyna Karpat особливо гарним буде сімейний відпочинок у Карпатах. Приїхати можна будь-якої пори року. Влітку на вас чекають різноманітні екскурсії, прогулянки на позашляховику, кінні поїздки. Можна спробувати свою вправність у їзді на гірському велосипеді. Восени порадує своєю красою. Після прогулянки, збирання грибів добре відпочити в сауні, поплавати у басейні. Чашка гарячого чаю на карпатських запашних травах буде дуже доречною.

Ну, а взимку — прокат лиж, адже поряд пропонує відпочинок у Карпатах Буковель. Але незважаючи на велику кількість варіантів розміщення, які є в Буковелі, вигідніше розташуватися поблизу, в Поляниці, в котеджі Perlyna Karpat. Це за 10 хвилин від гірськолижного курорту, але ціни на проживання набагато дешевші. Ті, хто воліє відпочинок у Карпатах гірськолижний, оцінять усі вигоди від розміщення у готелі Поляниці, який із задоволенням прийме на відпочинок на зимових святах — гарний подарунок дітям, адже це час зимових канікул.

Гірськолижний відпочинок у Карпатах Україна

Ну а як часто дорослі цікавляться інформацією Карпати відпочинок Буковель, добре «знає» інтернет. Завітайте і ви на сайт готелю Perlyna Karpat (Перлина Карпат), оціните переваги пропозицій цієї сучасної затишної, стильної будови та приїжджайте на відпочинок.


© 2022 Perlyna Karpat